Wyślij wiadomość
aboutus

Linia produkcyjna

1. Zaawansowana technologia: złożone kształty i różne struktury można szybko uformować i zachować precyzję.
2. Wydajne przetwarzanie: krótki cykl produkcyjny i szybka dostawa, aby zapewnić harmonogram wysyłki zgodnie z datą dostawy.
3. Jakość produktu: gwarantowana stała jakość. Wysoka dokładność, do ± 0,003 mm.
4. System poufności: Potrójne środki poufności w celu ochrony. Jeśli potrzebujesz, możemy podpisać umowę NDA (Umowa o zachowaniu poufności), która jest bardziej bezpieczna.
5.High-end iw pełni wyposażone: Znakomita zdolność przetwarzania, wiele linii produkcyjnych, zaawansowany sprzęt, profesjonalne zaplecze pomocnicze.
6. Opłacalny: Rozsądny projekt i wybór materiałów prowadzą nas do konkurencyjnej ceny, dzięki czemu może pomóc zaoferować bardziej korzystną cenę produktów tego samego poziomu.

Dongguan Drow Precision Alloy Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

OEM / ODM

Firma Drow powstała w 2012 roku. Od dziesiątek lat koncentruje się na materiałach z węglika wolframu.Aby poszerzyć działalność firmy i wzmocnić możliwości obróbki, Drow przejął firmę Kinyet Mold&Die w 2015 roku. Wierzymy, że dzięki tej potężnej kombinacji stworzymy w przyszłości więcej niezwykłych produktów dla konsumentów!Zawsze wyłączonyMisją naszej firmy jest oferowanie klientom doskonałych materiałów wolframowych, profesjonalnych rozwiązań w zakresie form i narzędzi z węglików spiekanych o stabilnej jakości.

R & D

Koncentrowanie się na badaniach i rozwoju odpowiednich materiałów wolframowych.Dzięki naszemu silnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu zawsze możemy sprostać Twoim wymaganiom, bez względu na to, jak bardzo jest to skomplikowane.
Podstawową kompetencją:
1. Sprzęt wysokiej klasy
2. Stabilna jakość
3. Dostawa na czas
4. Kompleksowa obsługa
 

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Chen
Tel : 86-15622340665
Pozostało znaków(20/3000)